Alastron ▪ fantazijski projekt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Razvoj fantazijskega sveta in igre igranja vlog.
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Predlogi in mnenja

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Tahruu
Skrbnik
Skrbnik
Tahruu


Spol : Male
Število prispevkov : 198
Datum registracije : 15/11/2007
Opozorila :
Predlogi in mnenja Left_bar_bleue0 / 40 / 4Predlogi in mnenja Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Arkhan
Klasa: Vrač

Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja EmptySre Apr 30, 2008 12:36 pm

Predlogi in mnenja Hands
PREDLOGI IN MNENJA
Vsak ima svoje mnenje o trenutnem Alastronu, ki ga lahko kojci poda. Prav tako bomo Skrbniki veseli kakršnihkoli predlogov.
Nazaj na vrh Go down
https://alastron.slovenianforum.com
Arnir
Skrbnik
Skrbnik
Arnir


Spol : Male
Število prispevkov : 136
Datum registracije : 20/04/2008
Starost : 33
Opozorila :
Predlogi in mnenja Left_bar_bleue0 / 40 / 4Predlogi in mnenja Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Amarad
Klasa:

Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja EmptySre Apr 30, 2008 12:44 pm

Naj ob tem dodam, da je še vedno in vedno bo, aktualna tudi tema "Vprašanja Skrbništvu", tako da v kolikor boste imeli kakšne predloge, pa ne boste vedeli oziroma imeli podlage zanjo, le tam povprašajte, z Quelshirjem bova karseda hitro odgovorila, tako da boste lahko pisali dobre in kvalitetne predoge.

V kratkem lahko pričakujete v temu namenjenemu podforumu "Literatura" v Uredništvu nekaj začetnega čtiva, ki vam ga bova poslala v prebiranje in komentiranje.
Nazaj na vrh Go down
Ealeith
Urednik
Urednik
Ealeith


Spol : Female
Število prispevkov : 5
Datum registracije : 28/04/2008
Starost : 32
Opozorila :
Predlogi in mnenja Left_bar_bleue0 / 40 / 4Predlogi in mnenja Right_bar_bleue


Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja EmptyNed Jul 13, 2008 6:29 pm

dobro... zgleda da bom prva, ki bo komentirala tiste.. poklice Razz (hja, vsaj enkrat ane... enkrat pa res ni treba, da sm zadna Razz)...
kakorkoli, večkrat sem preletela vse skupaj, in priznam, da ni na začetku niso bili jasni tele [R]-ji in podobno (blond, vem Razz), ampak sem pogruntala (*clap clap*) tako, da mi je zdaj vse jasno... ^^' .. upejmo da še kšn nau tko blond ko jz in se mu bojo zdele najlažje stvari najbl zakomplicirane Razz... kakorkoli, po mojem mnenju (in ne bom preveč nakladala, kr mi res ni treba) je vse skupaj lepo narjeno, pregledno (!) plus ne išče se podatkov sem in tja, pogledaš za tisto kar rabiš in to je to ^^... pa še dokaj direktno je, ni kšn predolg in prepodroben 'esej', česar človek (s slednjim mislim na novinca - ja, mislm nanje, navsezadnje sm bla tut jz učasih ena izmed njih ^^) zagotovo nebi prebral in bi zaradi tega posledično sledili tudi nesporazumi, mi bi mel preveč dela, blabla naprej... sej veste kaj pol iz tega pride Smile.
torej ja, vse skupaj je lepo spisano, samo upajmo, da se bo ene par osebc zavedalo, da poklic ni sam 'tist sam da nek mam, da mi dajo mir', ga bo redno opravljalo in podobno ^^... al pa se motim in je tist resno za okras Razz? ne, ni... sam bogve kok jih bo resno vzelo... jezikasto okrašen post, kaj čem xD...
no ja, kaj sm še hotla dodat... torej ja, da bi kej dodal al pa kej, mislm da po tem še ni potrebe (ali pač?), ker bi pol zgledal preveč in bi se spet začeu začaran krog itd ^^ ... men osebno je ušeč, kot use ostalo, popolno ampak upejmo... da bodo ljudlje to resno jemali, ane Smile.

pripis: upam d nism zgrešila teme xD
Nazaj na vrh Go down
Tahruu
Skrbnik
Skrbnik
Tahruu


Spol : Male
Število prispevkov : 198
Datum registracije : 15/11/2007
Opozorila :
Predlogi in mnenja Left_bar_bleue0 / 40 / 4Predlogi in mnenja Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Arkhan
Klasa: Vrač

Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja EmptyNed Jul 13, 2008 10:48 pm

Ko boš odstranila vso šaro oziroma smeške bom bral.
Nazaj na vrh Go down
https://alastron.slovenianforum.com
Tahruu
Skrbnik
Skrbnik
Tahruu


Spol : Male
Število prispevkov : 198
Datum registracije : 15/11/2007
Opozorila :
Predlogi in mnenja Left_bar_bleue0 / 40 / 4Predlogi in mnenja Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Arkhan
Klasa: Vrač

Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja EmptyNed Jul 13, 2008 10:51 pm

In pikce, začetnce - saj maš izpit iz Osnovne Šole?
Nazaj na vrh Go down
https://alastron.slovenianforum.com
Breanna
Urednik
Urednik
Breanna


Spol : Female
Število prispevkov : 24
Datum registracije : 04/05/2008
Starost : 29
Opozorila :
Predlogi in mnenja Left_bar_bleue0 / 40 / 4Predlogi in mnenja Right_bar_bleue


Karakter
Rasa:
Klasa:

Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja EmptyČet Jul 24, 2008 10:50 am

Zoprn si Razz
Nazaj na vrh Go down
http://l3n4ob4.spaces.live.com
Sponsored content





Predlogi in mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi in mnenja   Predlogi in mnenja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi in mnenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Alastron ▪ fantazijski projekt :: RPG Smetnjak-
Pojdi na:  


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions