Alastron ▪ fantazijski projekt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Razvoj fantazijskega sveta in igre igranja vlog.
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Odsotnost med poletjem

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Arnir
Skrbnik
Skrbnik
Arnir


Spol : Male
Število prispevkov : 136
Datum registracije : 20/04/2008
Starost : 33
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Amarad
Klasa:

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptyNed Jun 15, 2008 11:04 am

Zavoljo lažjega načrtovanja dela, bi vas vse prosil, da sem notri zapišete predvidene termine vaših odsotnosti. Objavite datume karseda kmalu!

LP, Arnir

P.S.: Tudi Primoža bi prosil, če lahko tu notri objavi svoje termine; sam bom več ali manj prisoten celo poletje, z izjemo prvega tedna septembra.
Nazaj na vrh Go down
Breanna
Urednik
Urednik
Breanna


Spol : Female
Število prispevkov : 24
Datum registracije : 04/05/2008
Starost : 29
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa:
Klasa:

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptyTor Jun 17, 2008 3:48 pm

14.7. - 28.7.
20.8. - 25.8.


Nazadnje urejal/a Breanna Čet Jul 24, 2008 10:48 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://l3n4ob4.spaces.live.com
Fëadúr
Skrbnik
Skrbnik
Fëadúr


Spol : Male
Število prispevkov : 17
Datum registracije : 27/04/2008
Starost : 31
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Človek
Klasa: Tat

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptyTor Jun 17, 2008 7:29 pm

ne vem sicer čist točn datumov, ampak mene ene 10 dni ne bo tam na začetku avgusta/koncu julija

pa po (mojem) koncu šole..(20.6.)..me ne bo od 26.6. do 5.7.(takrat pridem v slo.).

apdejti še pridejo =D

(pa resno se opravičujem ker še tistga dvojga nism spravu gor..še jutr pa v četrtek mam exam..pa še mato morm 1x pisat ker..khm..me ni blo-.-)
Nazaj na vrh Go down
Ealeith
Urednik
Urednik
Ealeith


Spol : Female
Število prispevkov : 5
Datum registracije : 28/04/2008
Starost : 32
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptyPet Jun 20, 2008 10:06 am

Am, ja...
isto kt Gaj, tut sama nimam pojma, kakšni točno bodo datumi, tko da se zna zgodit, da bodo še kakšne spremembe, tko da se ne čist zanest, da bo to tko, kt bom zdej napisala Very Happy.

Mene po vsej verjetnosti ne boste vidli tam enkrat na prelomu prve polovice avgusta v drugo (15.8 - 25.8 verjetno), umes, med temle junijem in julijem se bo pa možno, da še kaj našlo Smile (če grem kam s frendi, al pa mal po sloveniji, obiskat Maribor, Velenje, ... Very Happy). Pač, verjetn se bom mal selila po naši ljubi državci, dostop do neta bom pa nekako poskusla zrihtat Smile.

Ko bom zvedla točne datume sporočim, zaenkrat pa je tole vse z moje strani Razz.
Nazaj na vrh Go down
Fëadúr
Skrbnik
Skrbnik
Fëadúr


Spol : Male
Število prispevkov : 17
Datum registracije : 27/04/2008
Starost : 31
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Človek
Klasa: Tat

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptySre Jun 25, 2008 9:11 pm

no, da naše prevzvišene skrbnike še enkrat opomnim, da ne bom mel časa za pisanje/iskanje slik do 5.7., če bo kaj prej, imata/m srečo.
seveda, mogoče se vprašata za razlog? graspop, obiski v bruslju, vožnja z avtom nazaj v Slovenijo..
po tem..se bom potrudil, da nadoknadim vse =)
Nazaj na vrh Go down
Tahruu
Skrbnik
Skrbnik
Tahruu


Spol : Male
Število prispevkov : 198
Datum registracije : 15/11/2007
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Arkhan
Klasa: Vrač

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptyTor Jul 08, 2008 5:52 pm

Fantje in gospodi!
Zahtevam prikaz vsega spoštovanja, ki ga vaš stan zmore - vsemogoč, nenadkriljiv vladar vsega njemu podložnega se je vrnil z vso svojo slavo, močjo in česarkoli drugega še naš svet dobrega premore!

Da povzamem, spet sem na voljo na delo, takisto vsaj nimam jasnih terminov če bom sploh odfrčal na morje - tukaj sem v fizičnem stanju do nadaljnega.

Sedaj pa, sluge in sužnji, podarite mi nalogo, pa vam jih vrnem še več... /mežik

Vsemogočni Quelshir
Nazaj na vrh Go down
https://alastron.slovenianforum.com
Fëadúr
Skrbnik
Skrbnik
Fëadúr


Spol : Male
Število prispevkov : 17
Datum registracije : 27/04/2008
Starost : 31
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Človek
Klasa: Tat

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptySre Jul 16, 2008 11:35 pm

enega od datumov kdaj me ne bom, sem dobil..od 30.7.-9.8.
Nazaj na vrh Go down
Fëadúr
Skrbnik
Skrbnik
Fëadúr


Spol : Male
Število prispevkov : 17
Datum registracije : 27/04/2008
Starost : 31
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Človek
Klasa: Tat

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptySre Jul 30, 2008 11:01 am

samo obvestilo, že pišem z letališča. 10 dni me bote mogl pogrešat =P za tisto nalogo mij e mal časa zmankal, zato pa bom probu objavt, če bom mel dostop do interneta še v teh 10ih dneh.
Nazaj na vrh Go down
Arnir
Skrbnik
Skrbnik
Arnir


Spol : Male
Število prispevkov : 136
Datum registracije : 20/04/2008
Starost : 33
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Amarad
Klasa:

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptySre Jul 30, 2008 1:02 pm

Super, uživaj! Smile
Nazaj na vrh Go down
Arnir
Skrbnik
Skrbnik
Arnir


Spol : Male
Število prispevkov : 136
Datum registracije : 20/04/2008
Starost : 33
Opozorila :
Odsotnost med poletjem Left_bar_bleue0 / 40 / 4Odsotnost med poletjem Right_bar_bleue


Karakter
Rasa: Amarad
Klasa:

Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem EmptyNed Avg 17, 2008 4:56 pm

No, sedaj bi mislim da morali biti vsi doma (vsaj po datumih zgoraj), zato bi vas prosil za rahlo večjo aktivnost.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Odsotnost med poletjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnost med poletjem   Odsotnost med poletjem Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Odsotnost med poletjem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Alastron ▪ fantazijski projekt :: RPG Smetnjak-
Pojdi na:  


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions